Czym się zajmujemy

Integracje MVNO, PLI CBD
Dostarczamy rozwiązania do integracji z polskimi operatorami komórkowymi jako MVNO oraz do współpracy z systemem PLI CBD.
Platformy CallingCards
Nasze systemy pracują u znanych i cenionych firm telekomunikacyjnych realizujących połączenia krajowe i międzynarodowe za pośrednictwem kart zdrapek.
Bramy SMS, MT, Premium
Wdrożyliśmy rozwiązania obsługujące miliony SMS dziennie. Współpracujemy z operatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie również zaproponować korzystne warunki zakańczania.
IVR, CTI
Projektujemy i wdrażamy serwisy IVR do obsługi infolinii (drzewa, umiejętności agentów, podejmowanie decyzji na podstawie wyborów) jak również usług typu premium.
Analizatory jakości VoIP
Większość naszych rozwiązań opartych o VoIP posiada systemy analizy jakości połączeń. Posiadamy w ofercie również oddzielne rozwiązania.
Klasa 4, 5, B2BUA, LCR
Dostarczamy rozwiązania klasy 4 i 5 oraz systemy usług dodanych obsługujące protokoły DSS1, SIP, H323, IAX2, SCCP, T.30, T.38, RTP SRTP, ZRTP.
Outsourcing
Oferujemy wsparcie techniczne systemów telekomunikacyjnych jak również usług wysokiej dostępności. Mamy wieloletnie doświadczenie z projektami OpenSource jak Asterisk, OpenSIPS, Kamailio, FreeSWITCH czy urządzeniami firmy Patton, Cisco, Linksys.
Audyty
Przeprowadzamy audyty projektów zrealizowanych przez innych dostawców.
Rozwiązania nietypowe
Masz rewolucyjny pomysł i nikt tego nie robił? To jest to co lubimy i robimy naczęściej - skontaktuj się z nami!
Hosting
W swojej ofercie mamy usługi hostingu dla małych i średnich firm. Potrzebujesz miejsca lub bezproblemowego hostingu?
Platformy VoIP na start
Zaczynasz przygodę z telekomunikacją? Nie płać za drogie plaformy! Mamy dla Ciebie wszystko przygotowane! Płacisz tylko za moduły, które używasz.
Konsultacje, szkolenia
Każdy nasz projekt kończy się szkoleniami dla pracowników. Uwielbiamy gdy nasi klienci podzielają naszą wizję i wspólnie z nami tworzą system!